ZYX GROUP

Zainteresowany pracą?
Skontaktuj się z nami!

SPRAWDŹ NASZE OFERTY

Gliwice

miasto nocą

Zapraszamy do jednej z perełek Górnego Śląska – Gliwic. Miasto pełne studentów, a co za tym idzie, pełne pozytywnej atmosfery. Tutaj praca oraz czas wolny po pracy z pewnością nie zostanie zmarnowany. Oferujemy pracę w spółce Mobase, zlokalizowanej w ramach Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Mobase to firma z branży automotive, w której praca sprowadza się do prostych fizycznych czynności. Nie będzie stanowiła problemu również dla kobiet. Pracownikom gwarantujemy mieszkania pracownicze oraz zmianowy, ośmiogodzinny tryb pracy.

Żory

miasto nocą
Zapraszamy do cichego, spokojnego i schludnego miasteczka — Żory. Tutaj na Ciebie czeka przyjazna atmosfera w pracy, mili oraz doświadczeni koordynatorzy, którzy zawsze gotowi są Ci pomóc, wykonując swoje obowiązki szybko i efektywnie. Niepodważalnym atutem pracy w Żorach jest bezpłatna i bardzo dobrze zorganizowana komunikacja miejska, dzięki której bezpłatnie i o każdej porze dotrzesz do celu, oszczędzając w ten sposób sowitą kwotę. Obecnie oferujemy pracę w koreańskiej fabryce Sekonix, firmie z branży automotive, gdzie produkowane są części do samochodów Kia i Hyundai.

Oława

miasto nocą

Oferujemy pracę w firmie ST Automotive, spółce zlokalizowanej w Oławie. Dobra propozycja dla wszystkich lubiących spokojne otoczenie średniej wielkości miasta, jednocześnie w niewielkiej odległości od Wrocławia. ST Automotive to lekka, fizyczna praca przy produkcji części samochodowych. Naszym pracownikom zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe bonifikaty w postaci mieszkań pracowniczych. Praca w systemie zmianowym, świetna propozycja dla osób z zagranicy.

Dzierżoniów

misato nocą

W Dzierżoniowie oferujemy pracę w firmie LS EV Poland, firmie z branży automotive. LS to propozycja dedykowana zarówno kobietom jak i mężczyznom, ze względu na jej lekki charakter. Satysfakcjonujące wynagrodzenie uzupełniamy benefitami w postaci mieszkań pracowniczych oraz darmowym dojazdem do miejsca pracy. Sam Dzierżoniów zapewni pracownikom ciekawe możliwości spędzania czasu wolnego. Weekendowa wycieczka w Góry Sowie będzie dostępna dla każdego, a zmianowy tryb pracy gwarantuje elastyczność w organizowaniu sobie czasu w dni robocze.

DZIELĄ CIĘ 3 KROKI OD ZATRUDNIENIA!

1

ZNAJDŹ OFERTĘ
Na stronie prezentujemy kilka ofert pracy, najczęściej dotyczą rekrutacji na dłuższy czas. Jeśli jednak nie znalazłeś tutaj nic, co byłoby dla Ciebie interesujące – bez obaw! Nie wyświetla się tutaj wszystko, ze względu na fakt, iż oferty pojawiają się i znikają bardzo dynamicznie. Niezależnie, czy znalazłeś dla siebie interesującą ofertę, czy nie, zapraszamy do kroku nr 2.

2

ROZMOWA Z REKRUTEREM
Rozmowa z działem rekrutacji może kojarzyć się ze stresem. Nic bardziej mylnego! Rekruterzy Zyx Group to osoby takie jak Ty, którym zależy na współpracy z Tobą równie mocno jak Tobie na znalezieniu pracy. Jeżeli jesteś obcokrajowcem i rozmowa w języku polskim jest dla Ciebie kłopotliwa – to nie Twój problem. Nasi rekruterzy posługują się wieloma językami i rozmowa z nimi nie będzie stanowiła kłopotu. Nasz dział rekrutacji poinformuje Cię o naszych aktualnych ofertach oraz o kolejnych krokach, jakie poczynisz razem z nami, by szybko rozpocząć pracę.

3

ANKIETA I DOKUMENTY
Dokumenty...nudny etap, który jednak dla swojego dobra musisz przebrnąć. Po wyborze oferty interesującej dla siebie pracownik Zyx Group pomoże Ci przebrnąć przez wszystkie formalności i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wśród dokumentów wypełnisz m.in. te związane z ochroną danych osobowych czy te dotyczące opodatkowania swojego wynagrodzenia.

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE INNYCH AGENCJI

praca, oferty pracy

Duży wybór ofert pracy.

Szczęśliwi ludzie, którzy wyciągają ręce w naszą stronę

Przyjazny i otwarty zespół na nowych pracowników. 

Kobieta trzymająca dokumenty

ZYX Group dba o wszelkie formalności, w tym o te związane z legalizacją Twojego zatrudnienia.

Kalkulator

Jasne, klarowne i uczciwe zasady kalkulacji wynagrodzeń. 

Mieszkanie

Dodatkowe wsparcie w postaci mieszkań pracowniczych.

Mieszkanie i pieniądze

Dodatkowe wparcie w postaci dopłat do wynajmu mieszkań.

Autobus, autokar

Zapewniamy dojazd do miejsc pracy (w przypadku niektórych ofert).

Zdjęcia ludzi

W ZYX Group problem to nie powód do zmartwień. Problem nas nie blokuje, problem to wyzwanie, któremu podołamy!

ZANIM ZACZNIESZ PRACOWAĆ

1

Badania lekarskie

Badania lekarskie

Lekarz medycyny pracy sprawdzi, czy Twoje zdrowie pozwala Ci na wykonywanie pracy.

2

Szkolenie BHP

Szkolenie BHP

Szkolenie jest niezbędne, by w przyszłości praca była dla Ciebie komfortowa i bezpieczna.

3

Koordynator

Koordynator

To pracownik ZYX Group, z którym będziesz miał największy kontakt. To do niego zwrócisz się z pytaniami.

4

Szkolenie

Szkolenie

Twój pierwszy dzień w nowej pracy rozpoczyna się od wyjaśnienia Ci, na czym dokładnie będzie polegać Twoja praca.

5

Zaczynamy!

Zaczynamy!

Nowa praca nowe wyzwania!

KTO NAM ZAUFAŁ

Masz pytanie?

Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie pytania!

Dowiedz się więcej!

Najczęściej zadawane pytania:

Tak, zatrudniamy osoby z Ukrainy, Filipin, Gruzji itd, nie mieszkasz w Polsce, ale chciałbyś zacząć tu pracować? Odezwij się do nas!

Zatrudniamy osoby na umowę zlecenie.

Nie, zatrudniamy osoby na terenie Polski, głównie na Dolnym i Górnym Śląsku.