ZYX GROUP

SZUKASZ
DOŚWIADCZONEJ AGENCJI....

Zyx Group to grupa dwóch spółek – agencji pracy i firmy outsourcingowej z wieloletnim
doświadczeniem. Czas, doświadczenie i profesjonalizm – tylko tyle i aż tyle, by spełnić wszystkie
oczekiwania Twojej firmy!

CO OFERUJEMY?

REKRUTACJA STAŁA

Rekrutacja stała w ramach agencji pracy.

Jeśli Twoja firma potrzebuje pracowników na dłużej, taka forma współpracy będzie dla Ciebie idealna. Zapewnimy Ci stałą liczbę pracowników, zgodnie z potrzebami, tak by Twoja linia produkcyjna czy centrum logistyczne nie miało żadnych problemów z ciągłością aktywności. Stała rekrutacja to stały zespół pracowników, niezależnie od warunków na rynku pracy.

REKRUTACJA TYMCZASOWA

Rekrutacja tymczasowa w ramach agencji pracy.

Pracownik tymczasowy doskonale sprawdzi się w przypadku prac sezonowych, okazjonalnych zamówień, kiedy do pracy potrzebne są dodatkowe osoby. Zyx Group szybko takiego pracownika zapewni, ale też szybko pozwoli Ci zmniejszyć zatrudnienie, jeśli pojawi się taka potrzeba.

OUTSOURCING

Outsourcing procesowy.

To rozwiązanie dla firm, które oczekują czegoś więcej niż tylko dodatkowa siła robocza. Outsourcing procesowy pozwoli Ci oddelegować nam poszczególne procesy produkcyjne czy usługowe. Zainwestowałeś w budowę fabryki, ale aktualnie swoją uwagę skupiasz na innym projekcie? Nasz outsoursing zapewni Ci zarządzanie procesem produkcyjnym oraz audyt produktów gotowych, a wszystko w asyście właściwej kadry oraz przejęciem pełnej odpowiedzialności za wykonane zadania.

REKOMENDACJE

logo ket
KET Sp.zo.o.

„Nasza firma współpracuje z firmą „ZYX Solution” od początku naszej działalności. Zawsze rzetelnie podchodzą do wszystkich tematów wywiązują się z terminów i co najważniejsze, bardzo zwracają uwagę na to, aby zapewnić firmom dobrych pracowników. Praca z koordynatorami to sama przyjemność. Zawsze pod telefonem i zawsze chętni do pomocy. Porównując pracę z innymi firmami outsourcingowymi, firma ZYX zapewnia najwyższą jakość usług.”

logo
Royal Point Sp.zo.o.

„Współpracujemy z firmą Zyx Plus Sp. z o.o. w ramach outsourcingu procesowego. W pełni satysfakcjonuje nas poziom świadczonych przez nich usług. Mimo wszelkich zmian przepisów związanych z pandemią wirusa COVID czy wojną na Ukrainie, współpraca z Zyx Plus układała się owocnie, a Zyx był na bieżąco z nowymi przepisami. Oszczędności, jakie wynikają ze współpracy, zdecydowanie przewyższają koszty, dlatego nie żałujemy decyzji o skorzystaniu z usług outsourcingu w Zyx Plus. Polecamy w 100%!”

ZDG logo
ZDG Sp.zo.o.

„Współpracujemy z agencją Zyx Solution już od kilku lat i ze spokojnym sumieniem możemy polecić tą firmę. Zapotrzebowanie na pracowników w naszej firmie zmienia się bardzo często i zdarza się, że z tygodnia na tydzień potrzebujemy nowych osób w naszej fabryce. W takich sytuacjach jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się na agencji Zyx Solution. Są elastyczni, szybko i skutecznie reagują na nasze potrzeby. Jeśli wahacie się, czy rozpocząć współpracę z tą agencją, możemy rozwiać wszelkie wątpliwości.”

Raontec logo
Raontec Sp.zo.o.

„Polecamy współpracę z agencją Zyx Solution wszystkim poszukującym pracowników fizycznych.
Ogrom biurokracji związanej z zatrudnianiem obcokrajowców zniechęcił nas na tyle, że kwestię
HR postanowiliśmy scedować na zewnętrzną agencję pracy. Swoją decyzję uważamy za bardzo
dobrą, a współpraca z Zyx Solution układa się bardzo dobrze. Dostarczani przez Zyx pracownicy są
profesjonalni i solidni, wszelkie procedury związane z legalizacją zatrudnienia czy naliczaniem płac
leżą po stronie agencji. Z pełną odpowiedzialnością możemy pozytywnie zarekomendować Zyx
Solution”.

SEKONIX LOGO
Sekonix Poland

„Z firmą ZYX współpracujemy od początku istnienia firmy Sekonix czyli już od 5 lat. Spełniają nasze potrzeby i oczekiwania. Koordynator jest wykwalifikowany i kompetentny, a jego podejście do klienta przyjazne i elastyczne. Wszytskie zapytania i problemy są rozwiązywane szybko i skutecznie. Możemy polecić ZYX jako godnego zaufania partnera biznesowego”

JY POLAND Sp.zo.o.

„Znalezienie dużej ilości pracowników do naszej fabryki okazało się nie lada wyzwaniem. Dlatego
zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją pracy – Zyx Solution. Byliśmy pozytywnie
zaskoczeni elastycznością agencji i dostarczaniem nam zasobów ludzkich zgodnie z naszym
zapotrzebowaniem, zależnie od ilości zamówień, jakie realizowaliśmy dla naszych klientów.
Sprawna wymiana informacji, przejrzyste warunki finansowe i dobrej jakości pracownik to
podstawowe atuty agencji Zyx.” 

Dlaczego warto współpracować
z agencją pracy?

Znalezienie nowych pracowników potrafi być dla Twojej firmy żmudnym i trudnym procesem. Weryfikacja dziesiątek aplikacji, niekończące się rozmowy kwalifikacyjne, roszczeniowi pracownicy z oczekiwaniami przewyższającymi możliwości Twojej firmy.. Wreszcie legalizacja zatrudnienia, jeśli decydujemy się na zatrudnienie tak pożądanych obecnie cudzoziemców. Ustawa o zatrudnieniu cudzoziemców przeplata się tu z regułami rozporządzeń wdrażanych na czas takich okoliczności jak pandemia czy wojna. Współpraca z Zyx Group pozwala zdecydowanie przyspieszyć proces rekrutacji. Wszelkie formalności związane z legalizacją zatrudnienia Zyx Group bierze na siebie, a znalezienie pracownika sprowadzi się do wymiany kilku maili.

A wraz z nią, wszelkiej odpowiedzialności za błędy poczynione w tym zakresie. Kalkulacja wynagrodzeń to dla Twojej firmy kilka dni wyciętych z życia? Na słowo „ZUS” czy „Skarbówka” stres ściska żołądek? Nic dziwnego! Mnogość przepisów związanych z kalkulacją wynagrodzeń, ciężkie restrykcje ze strony ZUSu czy Urzędów Skarbowych za drobne potknięcia poczynione w tym zakresie sprawiają, że Twoja energia, która skupiać powinna się na rozwoju biznesu, przepada gdzieś w gąszczu zbędnych dla Ciebie formalności. Zyx Group przejmuje wszelkie obowiązki związanie z obsługą kadrowo-płacową pracowników. Kalkuluje wynagrodzenia, prowadzi wszelkie rozrachunki z ZUS i Urzędem Skarbowym w zakresie podatku dochodowego.

Gospodarka w kraju się rozkręca, a Twoja firma zyskuje nowe zamówienie? A może chwilowa stagnacja sprawia, że wielkość produkcji musi zostać ograniczona? Dynamika gospodarki wymusza na Twojej firmie dynamiczne podejmowanie decyzji, również w zakresie wielkości zatrudnienia. Podczas współpracy z Zyx Group bardzo łatwo zrezygnujesz z pracownika, a w razie potrzeby zastąpisz go kimś o innych kwalifikacjach. Zarządzanie zasobami ludzkimi stanie się łatwe i szynko dostosujesz swój biznes do aktualnej sytuacji gospodarczej.

Uszczuplenie działów rekrutacji, legalizacji zatrudnienia, czy kadrowo-płacowych pozwoli Ci zdecydowanie ograniczy koszty prowadzenia działalności. Zyx Group przyniesie Twojej firmie szereg oszczędności, a do optymalizacji kosztów nie będzie Ci już potrzebny doradca podatkowy!

Brak okresu wypowiedzenia, brak limitów odnośnie ilości zamówionych pracowników, długie terminy płatności.. To tylko kilka zalet umowy, jaką zawrzesz z Zyx Group. Przetestuj nas przez miesiąc, a z pewnością nasza współpraca potoczy się dłużej.

Pracownik biurowy piszący na komputerze

WYŚLIJ NAM ZAPYTANIE OFERTOWE
I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KTO NAM ZAUFAŁ?

ls LOGO
ST logo
SEKONIX LOGO
logo ket
MOBASE LOGO

Masz pytanie?

Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie pytania!

Dowiedz się więcej!

Najczęściej zadawane pytania:

Tak, zatrudniamy osoby z Ukrainy, Filipin, Gruzji itd, nie mieszkasz w Polsce, ale chciałbyś zacząć tu pracować? Odezwij się do nas!

Zatrudniamy osoby na umowę zlecenie.

Nie, zatrudniamy osoby na terenie Polski, głównie na Dolnym i Górnym Śląsku.