BLOG

proces legalizacji
Zatrudnienie

Proces legalizacji pracy

Proces legalizacji pobytu oraz pracy cudzoziemców w Polsce w ostatnich latach bardzo się skomplikował. Gąszcz ustaw, zmian oraz nowelizacji dotyczących przebywania oraz pracy osób spoza

CZYTAJ WIĘCEJ...
śląsk
Rozrywka

Śladami industrialnego Śląska

Serce agencji pracy Zyx Group bije na Śląsku, dlatego do poznania tego regionu zachęcać będę osoby, które tutaj zamieszkały, bądź które planują ten region odwiedzić. Artykułów na temat atrakcyjnych turystycznie miejsc w każdym regionie kraju znajdziemy w Internecie wiele, dlatego chciałbym zaprezentować coś nieco innego. Nasza wędrówka adresowana jest do osób lubiących klimaty industrialne i dodatkowo chcących zrozumieć transformację lokalnej gospodarki. Gotowy ruszyć śladami industrialnego śląska?

CZYTAJ WIĘCEJ...
klepsydra z pieniędzmi
Aktualności

Płaca minimalna w roku 2024.

Polski rząd oficjalnie opublikował informacje dotyczące tematu – płaca minimalna w roku 2024. Zgodnie z oczekiwaniami wzrost płacy minimalnej jest znaczny i dodatkowo, podobnie jak w roku 2023, nastąpi dwukrotnie w ciągu roku.

CZYTAJ WIĘCEJ...
BUDYNEK FIRMY
Zatrudnienie

Agencja pracy – dlaczego warto ją wybrać?

Czy praca poprzez agencję pracy jest dla nas bardziej korzystna niż praca bezpośrednio dla firmy, z którą owa agencja współpracuje? To jedno z pytań, które zadaje sobie chyba każdy, kto zaczyna poszukiwania pracy. Sprawdźmy zatem, dlaczego przeglądając oferty pracy warto sięgnąć po te publikowane przez agencje takie jak Zyx Solution. Szybko okaże się, że dla wielu poszukujących pracy osób, propozycje pośredników będą korzystniejsze!

CZYTAJ WIĘCEJ...
inflacja
Aktualności

Co z tą inflacją?

Inflacja to jedno z określeń, które w ostatnim czasie odmieniana jest w mediach przez wszystkie przypadki. Inflacja szaleje, inflacja nas niszczy, odpowiedzialność za inflację przerzucają pomiędzy sobą wszystkie frakcje polityczne. Czym naprawdę jest inflacja i czy faktycznie rozumiemy jej istotę?

CZYTAJ WIĘCEJ...